אביזרים לגיטרות

אביזרים לגיטרות - כלי מיתר חנות גיטרות

אביזרים לגיטרות וציוד נלווה

אביזרים לכלי נגינה הם חלק בלתי נפרד מעולמו המוזיקאלי של כל נגן ,דרוש ידע נרחב כדי להבין מהם המייתרים הכי מתאימים לגיטרה או לכינור ולסגנון הנגינה שלי? באיזה קאפו עדיף להשתמש? איזה אפקטים הכי מומלצים לגיטרה חשמלית?  איזה פיקאפים מתאימים לסגנון הנגינה שלי ? ועוד…כלי מיתר מציעה לכם את מיטב האביזרים לגיטרה ולכל כלי הנגינה במחירים מפתיעים ,מגוון רחב של כל האביזרים  עם התאמה אישית לכל אחד מכם,נעמוד לשירותכם באדיבות ובסבלנות כדי להתאים לכם את הטוב ביותר בשבילכם

אביזרים לגיטרות

אצלנו תוכלו למצוא את כל האביזרים לגיטרה ממיטב החברות המובילות בעולם ובמחירים הכי טובים שיש. לכל אביזר בגיטרה דרושה התאמה מוחלטת לעולמו המוזיקלי של הגיטריסט,דוגמה הכי פשוטה היא מפרט לגיטרה: ישנם כל כך הרבה גדלים של מפרטים לגיטרה כאשר כל מפרט מתאים לסגנון שונה של פריטה וחייב להיות מותאם לעולמו האישי של הנגן. דוגמה נוספת הם מיתרים לגיטרה :למיתרים הנכונים לגיטרה השפעה קריטית על הצליל והנוחות של הגיטרה, ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של מיתרים כאשר לכל גיטרה ולכל נגן מתאים סוג אחר של מיתרים,ישנם רמות מתיחה שונות של מיתרים לגיטרה קלאסית למשל :מיתרים עם מתח גבוהה: Hig- Tention מיתרים אלו מצד אחד יוצרים צליל חזק ועמוק המעלה את רמת האקוסטיקה והסאונד של הגיטרה, אך מצד שני הם נורא קשים לנגינה בשתי הידיים ולא מתאימים לכל אחד במיוחד לא לנגנים מתחילים.

מיתרים לגיטרה אקוסטית וחשמלית מכילים גדלים שונים החל מ 0.9 מ"מ למיתר הראשון ועד ל 0.14 לאותו מיתר ,ככל שהמיתר עבה יותר כך הצליל שלו חזק ועמוק יותר אך מאידך קושי הנגינה עליו יהיה בהתאם. דוגמה נוספת היא אפקטים לגיטרה: עולם האפקטים מתפתח כל הזמן למעשה היום קיימים סוגים חדשים של סאונד  הבנויים בטכנולוגיות חדשניות עם פריסטים ודגימות של סאונד שלא היו זמינים בעולם הסאונד המתקדם. שימוש נכון באפקטים יוצר חוויה מושלמת של נגינה ומשפיע על כל הנגינה של הגיטריסט. לכל סגנון נגינה ומוזיקה ישנם את האפקטים שיעשו את העבודה בצורה המושלמת ביותר.

אנחנו כאן בכדי לעזור לכם ולהתאים בעבורכם את הטוב ביותר בשבילכם.   

דילוג לתוכן