אביזרים לגיטרות

אביזרים לגיטרות ולכלי נגינה הם חלק בלתי נפרד מעולמו המוזיקלי של כל נגן . כלומר דרוש ידע נרחב כדי להבין מהם המיתרים הכי מתאימים לגיטרה או לכינור. כמו כן מהו בהתאם לסגנון הנגינה של כל נגן. באיזה קאפו עדיף להשתמש? איזה אפקטים הכי מומלצים לגיטרה חשמלית?.  איזה פיקאפים מתאימים לסגנון הנגינה שלי ? ועוד. כלי מיתר מציעה לכם את מיטב האביזרים לגיטרה ולכלי נגינה במחירים מפתיעים. כמו כן מגוון רחב של כל האביזרים  עם התאמה אישית לכל אחד מכם. נעמוד לשירותכם באדיבות ובסבלנות כדי להתאים לכם את הטוב ביותר בשבילכם.

אביזרים לגיטרות וציוד נלווה

אביזרים לכלי נגינה

אצלנו תוכלו למצוא את כל האביזרים לגיטרה ממיטב החברות המובילות בעולם ובמחירים הכי טובים שיש. לכל אביזר בגיטרה דרושה התאמה מוחלטת לעולמו המוזיקלי של גיטריסט.

דוגמה הכי פשוטה היא מפרט לגיטרה כלומר: ישנם כל כך הרבה גדלים של מפרטים לגיטרה. זאת אומרת שלכל מפרט מתאים לסגנון שונה של פריטה. כתוצאה מכך חייבת להיות  התאמה לעולמו האישי של הנגן.

דוגמה נוספת הם מיתרים לגיטרה  כלומר: למיתרים הנכונים לגיטרה השפעה קריטית על הצליל. כמו כן גם על הנוחות של הגיטרה. ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של מיתרים כאשר לכל גיטרה ולכל נגן מתאים סוג אחר של מיתרים.

דבר נוסף ישנם רמות מתיחה שונות של מיתרים לגיטרה קלאסית כלומר :מיתרים עם מתח גבוהה: High- Tention . מיתרים אלו מצד אחד יוצרים צליל חזק ועמוק המעלה את רמת האקוסטיקה והסאונד של הגיטרה. אך מצד שני הם נורא קשים לנגינה בשתי הידיים ולא מתאימים לכל אחד במיוחד לא לנגנים מתחילים.

אביזרים לגיטרות

 

מיתרים לגיטרה אקוסטית וחשמלית מכילים גדלים שונים. כלומר החל מ 0.9 מ"מ למיתר הראשון ועד ל 0.14 לאותו מיתר . זאת אומרת ככל שהמיתר עבה יותר כך הצליל שלו חזק ועמוק יותר. אך מאידך קושי הנגינה עליו יהיה בהתאם.

דוגמה נוספת היא אפקטים לגיטרה: עולם האפקטים מתפתח כל הזמן.  למעשה היום קיימים סוגים חדשים של סאונד  הבנויים בטכנולוגיות חדשניות עם פריסטים ודגימות של סאונד שלא היו זמינים בעולם הסאונד המתקדם.

אביזרים לגיטרות

שימוש נכון באפקטים יוצר חוויה מושלמת של נגינה ומשפיע על כל הנגינה של הגיטריסט. לכל סגנון נגינה ומוזיקה ישנם את האפקטים שיעשו את העבודה בצורה המושלמת ביותר. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם ולהתאים בעבורכם את הטוב ביותר בשבילכם.