גיטרות אקוסטיות למתחילים ומתקדמים

גיטרות אקוסטיות למתחילים ומתקדמים לכל הרמות ולכל הגילאים ממיטב העצים האקוסטיים עם סאונד מדהים צלילים נקיים ונוחות מרבית לנגינה הנובעת בעיקר מצוואר דק ואקשיין נמוך .כל הגיטרות האקוסטיות שלנו עברו בקרת איכות קפדנית ומגיעות ברמת גימור גבוהה עם שמירה על אינטונציה אבסולוטית צלילים נקיים וגוון ייחודי של צליל לכל גיטרה

גיטרות אקוסטיות עבודת יד למתחילים ולמתקדמים

ראשית עלינו להבין שכל גיטרה נבנית בתהליך של עבודת יד. זאת אומרת שאין כזו מכונה שמכניסים חתיכת עץ בצד אחד ויוצאת גיטרה בצד השני. בנוסף לכך עלינו להבין שתהליך בנית גיטרה אקוסטית שונה במהותו מתהליך הבניה של גיטרה קלאסית. זאת אומרת: לגיטרה אקוסטית מיתרי פלדה המתוחים על גוף הגיטרה לכל אורך הצוואר שלה במסה אדירה. כלומר מתיחת מיתרי הפלדה יוצרים מסה כבדה וגם לחץ אדיר על הכלי. לכן בניית הגיטרה צריכה לעמוד בלחץ האדיר המופעל עליה.

התמודדות עם מיתרי הפלדה בגיטרה אקוסטית

מיתרי הפלדה אינם רק עניין של בניית הכלי, אלא הם מהווים התמודדות לכל נגן גיטרה. כלומר: מיתרי הפלדה בגיטרות אקוסטיות למתחילים ומתקדמים קשים לנגינה. זאת אומרת שהמיתרים קשים לחיכוך עם אצבעות יד שמאל. כל לחיצה הופכת למשימה לא פשוטה לנגן מתחיל. מצד שני במשך הזמן אצבעות יד שמאל מתרגלות לרמת החיכוך. כלומר שרמת הכאבים באצבעות הידיים הולכים ופוחתים.

הצליל של הגיטרות

למחיר הכאבים באצבעות הידיים יש שכר. כלומר היופי הכל כך מיוחד של הצליל של הגיטרה מהווה מעין פיצוי על הכאבים. לא בכדי כל אמן או זמר בארץ ובעולם בחר להציג את השירים שלו דווקא בגיטרה אקוסטית. כלומר ישנה הסכמה גורפת בקרב חובבי במוזיקה שהצלילים של גיטרה אקוסטית יפים יותר מכל גיטרה אחרת.

בכלי מיתר סניף פתח תקווה תוכלו למצוא מבחר אדיר של גיטרות אקוסטיות למתחילים ומתקדמים. במגוון רחב של מחירים. מה שמייחד את הגיטרות האקוסטיות שלנו זה הנוחות והצליל. כלומר : בגלל העובדה שגיטרה אקוסטית היא כלי נגינה קשה . עלינו לפצות את הנגן עד כמה שניתן ברמת הנוחות של הכלי. זאת אומרת שאם יש לכם גיטרה אקוסטית נוחה לנגינה, תוכלו לנגן עליה לשעות,למרות כל הקשיים הטבעיים של שלה. הנוחות תלויה בעיקר בצוואר וגם במרחק המיתרים מלוח הסריגים.

גיטרות אקוסטיות למתחילים ומתקדמים