גיטרות חשמליות בדגמים בלעדיים

גיטרות חשמליות למתחילים ולמתקדמים במבחר ענק. מהיבואן לצרכן . שמנו דגש מיוחד על סאונד נוחות ויופי, כאשר השילוב בניהם יוצר גיטרות חשמליות מדהימות עם נוחות מדהימה. לגיטרות חשמליות בדגמים בלעדיים סאונד מאד ורסטילי שמשתנה מגיטרה אחת לשנייה ורמת גימור עוצרת נשימה.

גיטרה חשמלית היא אחד מהכלי נגינה הכי נפוצים בעולם. למעשה רוב הרכבי המוזיקה, כוללים לפחות גיטרה חשמלית אחת. חשוב לציין שגיטרה חשמלית היא כלי מאוד ורסטילי. כלומר כלי נגינה שיכול להציג המון סגנונות של מוזיקה שונים. בניגוד לגיטרה קלאסית או אקוסטית, בהם רוב הפקת הצליל ואיכותו תלויים בעץ, בגיטרה חשמלית הדבר שונה. כלומר : אופן הפקת הצליל תלוי בעיקר בפיק אאפ. הפיק אאפ הוא למעשה שורה של מיקרופונים זעירים המותקנים מתחת למיתרים. זאת אומרת שהצלילים של הגיטרה עוברים למערכת ההגברה דרך המיקרופונים הזעירים הללו.

קיימים שני סוגים עקריים של פיק אאפים בגיטרה חשמלית. החלק הנפוץ ביותר הוא הסינגלים, כלומר: מיקרופונים בודדים . לעומת זאת ישנם מיקרופונים הנקראים בשם: המבאקרים, כלומר מיקרופונים כפולים.פיק אאפים אלו משמיעים גוון של צליל עבה וגס , לעומת זאת הסינגלים משמיעים גוון רך ועדין.

גיטרות חשמליות בדגמים בלעדיים למתחילים

גיטרה חשמלית נחשבת לכי נגינה מורכב. כלומר הטכניקות הנדרשות לקטעי סולו כוללים אתגרים לא פשוטים, בעיקר עבור נגנים מתחלים. לכן בבחירת הגיטרה שלכם חשוב מאוד לשים דגש רב על הנוחות של הגיטרה בזמן הנגינה. זאת אומר שצריך כלי נגן קל לביצועים. אחת הטכניקות הכי נפוצות בגיטרה חשמלית היא בנדים. כלומר סוג של הרמה של המיתר באמצעות אצבעות יד שמאל. זאת אומרת שהרמה זו של המיתר מעלה את הצלי בחצי טון או טון. בכדי לבצע את הטכניקה הזו בצורה מדויקת חשוב לפתח את שרירי אצבעות יד שמאל. אך מצד שני חשוב שהגיטרה תאפשר ליצור את הטכניקה הזו גם לנגנים מתחילים.

אחד הגורמים הכי משפיעים על הנוחות בביצוע הטכניקות האלו הוא האקשיין של הגיטרה. כלומר: מרחק המיתרים מלוח האצבעות. זאת אומרת : מרחק קטן ככל שניתן יאפשר מינימום מאמץ באצבעות וגם יאפשר צליל נקי בקלות. צוואר הגיטרה חייב להיות מפנק. כלומר משויף בזוויות הנכונות. בנוסף הצליל של הפיק אאפים של הגיטרה צריך להיות מגוון. זאת אומרת שלכל מצב בשינוי הצליל צריך להתקבל גוון שונה מחברו.