צור קשר

צור קשר

 צור קשר אתנו . בחירת גיטרה היא לא דבר פשוט וישנם כמה עובדות חשובות שמומלץ לכם לדעת לפני שאתם עושים את הצעד הכי נכון בשבילכם. בין אם אתם נגנים מתחילים שמתלבטים באיזה גיטרה הכי כדאי לכם להתחיל לנגן?

צור קשר אתנו

מה ההבדל בין סוגי הגיטרות השונות? כלומר: אם אתם נגנים מקצועיים ורוצים להכיר יותר לעומק את הדגמים של הגיטרות שלנו. ובנוסף גם רוצים לדעת מה מייחד את הגיטרות שלנו. כלומר ממה הם בנויות. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא. אז אל תהססו לרגע שלחו הודעה או התקשרו עכשיו וצוות החנות שלנו יעמוד לשירותכם באדיבות ובסבלנות . כדי להתאים את הטוב ביותר בשבילכם. אחת הדוגמאות הכי בולטות לגיטרות שלנו היא: הנוחות. כלומר כל גיטרה אצלינו תתאים לכם כמו כפפה ליד. צוואר דק המאפשר שליטה טכנית, ואקשיין נמוך הם רק אחד מהדברים שמאפיינים את הנוחות בכלים שלנו.

אתם מוזמנים לבקר

הקמנו את החנות כלי-מיתר בכדי לענות על כל הדרישות שכל נגן מתחיל או מתקדם צריך לקבל .כלומר אנחנו יבואנים בלעדיים של גיטרות קלאסיות אקוסטיות וחשמליות.
דגמים בלעדיים שטרם נראו בארץ . לדוגמה: גיטרות קלאסיות עם משענת -יד מובנת ו Cut-Way מיוחד בעיצובו. כלומר הוא שומר על מקסימום תהודה עם גישה מלאה ונוחה לכל הבתים הגבוהים בגיטרה. גיטרות קלאסיות ואקוסטיות מוגברת בטכנולוגיה חדשנית. כלומר – הצעקה האחרונה בעולם הסאונד המתקדם. 

צור קשר - כלי-מיתר

  פיק אפים ייחודיים: עם מקסימום רגישות לסאונד הטבעי של הכלי כוללים מסך LCD מתקדם לתצוגה דיגיטלית של כל הפרמטרים הכי חשובים לעיצוב הסאונד בגיטרה קלאסית או אקוסטית מוגברת. כל הגיטרות שלנו בנויות בתהליך יצור מיוחד של עבודת-יד. כולל  שימוש בעצים האקוסטיים הכי טובים לגיטרות. אנחנו כאן בכדי לתת לכם אלטרנטיבה שונה בעולם הסאונד הנוחות והיופי. יצרנו בשבילכם איכות ונוחות במחירים השווים לכל נפש.  בנוסף אנחנו יבואנים בלעדיים של ציוד נלווה לגיטרות כמו מיתרים לכל סוגי הגיטרות,אפקטים לגיטרות חשמליות וכל הציוד הנדרש לכל גיטריסיט .נשמח תמיד לעמוד לשירותכם בכל שאלה בכל נושא ולעזור לכם להכיר את היתרונות שיש לנו על פני כל המתחרים שיש לנו .